کارگر ۷۰ساله ساختمانی توسط آتش نشانان از حادثه نجات یافت

 

به دنبال آوار شدن سقف یک ساختمان
کارگر ۷۰ساله ساختمانی توسط آتش نشانان از حادثه نجات یافتسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در پی ریزش آوار برروی یک کارگر ۷۰ساله کاشانی، تیم‌های عملیات امدادونجات از ایستگاه های شماره ۴ و۶ عملیاتی سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

روح‌الله فدایی تشریح کرد: به دنبال تماس تلفنی در ساعت ۹:۳۲دقیقه امروز۴مهرماه با شماره ۱۲۵ آتش‌نشانی کاشان، وقوع این حادثه ،در خیابان باباافضل گزارش شد که در پی آن، که با تجهیزات لازم اقدام به نجات آن فرد انجام شد

وی خاطرنشان کرد: در این حادثه سقف ساختمان قدیمی درحال بازسازی بر روی کارگر فرو ریخته و آن را مصدوم و محبوس می‌کند که با حضور آتش‌نشانان و ایمنی اولیه محل، از آوار خارج نمودند و تحویل تیم‌های عملیاتی اورژانس در محل جهت انتقال به مراکز درمانی می‌گردد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان در پایان از کارفرماها وشهروندان گرامی خواست تا اصول ایمنی را در ساخت‌وسازها و تخریب‌ها رعایت و شرایط ایمنی را در کل مراحل کار فراهم نموده تا دیگر شاهد حوادثی از این دست نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟