۲۷ بهمن و اطفاء حریق سه خودرو

۲۷ بهمن و اطفاء حریق سه خودرو

آتش نشانان توانستند در اولین فرصت حریق های خودروهای ایجاد شده را اطفاء نمایند.

مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: این آتش سوزی ها روز سه شنبه مورخ ۹۴/۱۱/۲۷ رخ داده که پس از اطلاع از اعلام حادثه از طریق سامانه ۱۲۵،  تیم های اطفائیه از سه ایستگاه عملیاتی این سازمان در محل های اعلام شده حاضر و با اقدام بموقع حریق ها را مهار نمودند.

روح ا… فدایی گفت: اولین حریق خودرو پیکان وانت در فاز۲ ناجی آباد- خیابان بهارستان که در محدوده ایستگاه شماره دو این سازمان بوده در ساعت ۲:۰۵ بامداد به وقوع پیوست؛ که آتش نشانان سریعا به محل اعزام و حریق را مهار و اطفاء نمودند.

فدایی افزود با اعلام حریق خودرو پیکان وانت دیگری در محدوده ایستگاه سه این سازمان در ساعت ۳:۴۰ صبح  واقع در بلوار قطب راوندی نیروهای عملیاتی در محل حاظر و آتش سوزی را خاموش نمودند.

ایشان گفت: در سومین حریق خودرو سواری جیپ که در ساعت ۱۲:۵۱ در میدان قاضی اسدا… رخ داد، با اعزام تیم مربوطه از ایستگاه ۴چهار به محل، موفق به اطفاء حریق مذکور گردیدند.

 

­­                                                                                  روح ا… فدایی

                                                                     مدیر روابط عمومی سازمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟