۲ حادثه انفجار منزل مسکونی و حریق کارخانه در روز اربعین حسینی

۲ حادثه انفجار منزل مسکونی و حریق کارخانه  در روز اربعین حسینی  

 نجات چهار مصدوم  درانفجار منزل مسکونی، و اطفاء حریق کارخانه صنعتی در جاده اردستان از حوادثی که آتش نشانان در روز اربعین حسینی امداد رسانی کردند.

به گزارش مدیر روابط عمومی  سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان، چهار شهروند کاشانی که داخل منزل مسکونی گرفتار و مصدوم شده بودند، با تلاش  آتش نشانان نجات داده شدند.

روح الله فدایی افزود: در پی تماس گرفته شده با سامانه ۱۲۵ سازمان  مبنی بر  انفجار و حریق منزل مسکونی واقع در بلوار قطب راوندی _ کوچه تعاونی شیشه، در ساعت ۰۰:۲۸ چهار شنبه (۹۴/۹/۱۱) ، ۲دستگاه خودرو از تیم های اطفاء حریق و امدادونجات ایستگاه شماره ۲ این سازمان سریعا به محل حادثه اعزام گردید.

وی  بیان کرد: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات نسبت به نجات اشخاص گرفتار شده و اطفاء حریق اقدام نموده و آنان را به عوامل اورژانس تحویل دادند.

فدایی اضافه کرد که در همان روز با اعلام حریق کارخانه صنعتی واقع در جاده اردستان که درساعت ۱۶:۱۷ رخ داده بود، خودرو اطفائیه ایستگاه یک این سازمان سریعا در محل حاضر و با بررسی وتحقیق سریع وبموقع فرمانده عملیات به نوع مواد مشتعل شده که با آب واکنش میدهند، با تلاش موثرماموران آتش نشانی، موفق به مهارو اطفاء حریق گسترده و جلوگیری از وقوع خسارت سنگین تر به محل، تجهیزات و مواد اولیه موجود و نیز سوله های مجاور گردیدند.

فدائی در ادامه گفت علت این دو حادثه توسط کارشناسان سازمان در دست بررسی می باشد، وهمچنین ازکلیه متصدیان واحدهای صنعتی خواست تا با رعایت استانداردها، توصیه ها و ضوابط ایمنی لازم الاجرا درپیشگیری از وقوع اینگونه حوادث را جدی گرفته  و در اولین فرصت ، وقوع سوانح را به شماره ۱۲۵ سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی اطلاع دهند.

                                                                                                                                     روابط عمومی سازمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟