🔹توسعه زیرساخت‌ها و تقویت تمهیدات پیشگیرانه عامل تحقق ایمنی مطلوب می‌شود

شهردار کاشان:
🔹توسعه زیرساخت‌ها و تقویت تمهیدات پیشگیرانه عامل تحقق ایمنی مطلوب می‌شود

▫️حسن بخشنده در دیدار سرپرست و کارکنان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان با نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کاشان، اشاره به زمان کمتر از ۴ دقیقه برای رسیدن مأموران آتش نشانی به محل حادثه بیان کرد: برای کاهش بیشتر این زمان تا ۴۰ ثانیه کمتر و تحقق شاخص‌های استاندارد در این زمینه نیازمند احداث ۲ یا ۳ ایستگاه دیگر هستیم.

▫️وی، شهرداری را مجموعه خدمت‌رسان و کارکنانش را پیشگامان عرصه خدمت‌رسانی صادقانه و خالصانه خواند و افزود: در این میان، آتش‌نشانان تجلی عینی از این ایثار محسوب می‌شوند چراکه گرانبهاترین سرمایه خویش یعنی جان شان را برای حفظ مال و سلامتی شهروندان نثار می‌کنند.

▫️شهردار کاشان، با اشاره به عمر بالای خودروهای آتش‌نشانی، نوسازی ناوگان این سازمان را یکی از دغدغه‌ها دانست و تأمین نردبان هیدرولیکی برای ساختمان‌های بلندمرتبه را به عنوان یکی از چالش‌‌های مدیریت شهری مطرح کرد.

▫️بخشنده، با اشاره به تصمیم وزارت کشور برای اختصاص برای شهرهایی با جمعیت زیر ۵۰ هزار نفر، از تعامل و همکاری با این شهرها برای تبادل تجهیزات به منظور تأمین نردبان هیدرولیکی خبر داد.

▫️وی، دسترسی به نقاط حادثه‌خیز را یکی از الزامات ارتقای مقابله با حوادث دانست و بر عزم مدیریت شهری به منظور توسعه مسیرها مبتنی بر این شاخصه تأکید کرد.

▫️شهردار کاشان، علاوه بر توسعه سخت‌افزاری و تجهیزاتی در حوزه ایمنی شهری، ارتقای زیرساخت‌ها و تقویت تمهیدات پیشگیرانه را یک الزام و عامل مهم دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp