‌طی آبان‌ماه گذشته صورت گرفت

🔹وقوع۲۷۷حریق و حادثه در کاشان
▫️مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: آتش نشانان این سازمان در آبان‌ماه سال جاری در ۲۷۷ مورد آتش‌سوزی و حادثه در شهرستان حضور داشته و موفق به نجات جان ۶۷نفر در جریان این عملیات شده‌اند.

▫️محمدعلی پیراسته بیان کرد : مهمترین علل ۷۲مورد حریق رخ داده در آبان ماه، اتصالی برق ،عدم رعایت نکات ایمنی و بی احتیاطی در ایجاد حریق بوده و بیشترین حریقها مربوط به وسائل نقلیه و منازل مسکونی بوده است.

▫️وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان در ۲۰۵حادثه مختلف از جمله تصادف، نجات افراد محبوس، رفع خطر حیوانات و….. حضور یافته و نسبت به امدادرسانی به شهروندان اقدامات لازم را انجام داده اند.

▫️مدیرعامل سازمان با اشاره به ۷۲۹۱تماس باسامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش نشانی کاشان اظهار کرد متاسفانه درعملیات آبان‌ماه، ۱۹مصدوم گزارش شده است

▫️وی در پایان از رضایت ۸۵درصدی شهروندان از نحوه عملکرد سازمان در حوادثی که با سازمان تماس گرفته بودند خبر داد و گفت:طبق نرم افزاری که تهیه شده پس از پایان هر عملیات از مالکین و حادثه‌دیدگان در مورد نحوه امداد رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی نظرسنجی می‌شود.

📘روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟