یک فوتی و سه مصدوم درپی حادثه سقوط دیوار یک ساختمان

یک فوتی و سه مصدوم درپی حادثه سقوط دیوار یک ساختمان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در پی سقوزط دیوار برروی چهار شخص ۲۷ ، ۲۸ ، ۳۰ و ۳۳ساله ، تیم های تخصصی امدادنجات عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند.

روح الله فدایی اظهار کرد: به دنبال تماس تلفنی در ساعت ۱۳:۲۱ امروز ۳۱مرداد ماه با آتش نشانی کاشان، مبنی بر وقوع حادثه در خیابان جانبازان کاشان که سه نفر از آنها کارگران اتباع افغانستان بودند ، ماموران تیمهای امدادونجات ایستگاه شماره ۴و ۶ این سازمان به محل اعزام شده و با تجهیزات مربوطه اقدام به نجات آنها نمودند.

وی افزود در این حادثه یک دیوار تازه احداث شده ساختمان درحال ساخت بر روی کارگران فرو می ریزد و آنها را محبوس می کند و متاسفانه یک کارگر ۳۰ ساله در پی حادثه فوت می‌کند ، ولی با حضور آتش نشانان تمامی افراد از زیر آوار خارج و تحویل تیم های عملیاتی اورژانس در محل گردیدند

روابط عمومی سازمان در این رابطه از شهروندان مخصوصا کارفرمایان ساختمانی گرامی خواست تا اصول ایمنی رادر ساخت وسازها و تخریب ها رعایت و شرایط ایمنی را در کل مراحل کار فراهم نموده تا دیگر شاهد حوادث از این دست نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp