یک روز کاشان و چهار آتش سوزی

یک روز کاشان و چهار آتش سوزی

یک روز آتش نشانان کاشان با مهار حریق چهار آتش سوزی منزل مسکونی، خودرو و مغازه سپری شد.

مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: این حرایق روز پنج شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۱۰ رخ داده که پس از اطلاع از اعلام حادثه از طریق سامانه ۱۲۵،  تیم های عملیاتی از چهار ایستگاه در محل های اعلام شده حاضر و با اقدام بموقع حریق ها را مهار نمودند.

روح ا… فدایی گفت:  در یکی از حرایق که در منزل مسکونی محدوده ایستگاه شماره ۴ این سازمان در ساعت ۱۴:۰۹ در میدان بخارایی خ اعتمادی رخ داده بود آتش نشانان حریق را مهار و اطفاء نمودند.

فدایی افزود با حریق منزل مسکونی دیگری در محدوده ایستگاه یک این سازمان در ساعت ۲۲:۳۰ واقع در بلوار ملاصدرا نیروهای عملیاتی در محل حاظر و آتش سوزی را خاموش نمودند که در این حریق ۲ نفر که با سوختگی مواجه شده بودند نجات پیدا کردند.

ایشان گفت: در حریق خودرو تریلر که در ساعت ۲۲:۳۴ در اتوبان کاشان- نطنز (کیلومتر۱۰ ) با اعزام نیروهای ایستگاه ۴ و با پشتیبانی ایستگاه ۱ موفق به اطفاء حریق مذکور گردیدند.

وی اضافه نمود: چهارمین حریق که در ساعت ۲۳:۲۷ با اعلام حریق مغازه پوشاک در خیابان شهید رجایی با اعزام  تیم های عملیاتی از ایستگاه شماره یک به محل ، آتش نشانان  حریق را مهار و از پیشروی و سرایت آن به نقاط محل ومغازه های مجاور جلوگیری نموده و حریق را اطفاء نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟