کپسول های گازمایع عامل تشدید حریق  منزل مسکونی در کاشان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: آتش سوزی دریک منزل مسکونی با حضور به موقع آتش نشانان کاشانی مهارو اطفاء شد.

روح الله فدائی افزود: در این آتش سوزی دو تیم عملیاتی از ایستگاه شماره چهاراین سازمان شرکت داشته و توانستند حریق واقع شده در اتاقی بالای پشت بام خانه ای در میدان بسیج کوچه حسین پور این شهرستان  را که به عنوان انباراستفاده می شده را مهار، اطفاء و از گسترش و سرایت آن به دیگر قسمت های منزل جلوگیری کنند.

روابط عمومی سازمان اضافه کرد : علت آتش سوزی امروز که درساعت ۱۹:۱۰دقیقه به سامانه۱۲۵آتش نشانی اعلام شده بود باتوجه گستردگی آن در بررسی های اولیه  قابل تشخیص نبوده است و توسط کمیته علت یابی حریق و حادثه سازمان اعلام خواهد شد.

وی اضافه کرد :در این حریق وجود کپسول های گازمایع در آن فضا و عمل کردن سوپاپ پس از گرم شدن باتوجه به اینکه در مرکز آتش قرار داشتن عامل گستردگی حریق شده ،در صورتی که از فاصله دور آتش قابل تشخیص بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟

شما با موفقیت در خبرنامه مشترک شده اید

هنگام تلاش برای ارسال درخواست شما خطایی روی داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.