چرخ گوشت انگشتان زن ۲۵ساله را درکاشان قطع کرد

چرخ گوشت انگشتان زن ۲۵ساله را درکاشان قطع کرد

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: با اعلام حادثه ای مبنی بر گیر کردن دست زن جوان ۲۵ ساله داخل چرخ گوشت به سامانه ۱۲۵ نیروهای امدادو نجات از ایستگاه چهار این سازمان به محل اعزام گردیدند.

روح ا… فدایی گفت: این حادثه در ساعت ۱۵:۳۲ دوشنبه ۱۷اسفند۹۴ در حالی رخ داد که زن جوان به نظافت چرخ گوشت مشغول بوده که ناگهان دستگاه دست شخص را تا مچ داخل کشیده و حادثه ساز  شده که با حضورتیم امداد نجات این سازمان در محل با تجهیزات و لوازم موجود اقدام به عملیات نموده و پس از رها سازی دست وی که متاسفانه آسیب جدی دیده بود  توسط عوامل محترم اورژانس  مراحل مقدماتی مداوا صورت گرفت .

فدایی افزود: در حادثه ی دیگری در همان روز با اعلام حادثه ریزش دهانه چاه داخل منزل مسکونی در خیابان خیابان آیت ا… سعیدی در ساعت ۱۴:۱۲ همان روز نیروهای امدادونجات ایستگاه ۴ این سازمان به محل اعزام و اقدام به  ایمن سازی محل نمودند.

 ایشان اضافه کرد: حریق مغازه مکانیکی در ساعت ۱۵:۰۸همان روز در خیابان طالقانی رخ داده بود که با اعلام آن و اعزام تیم اطفائیه ایستگاه یک این سازمان به محل، اقدام به اطفاء حریق نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟