نجات مادرباردار و کودک ۶ساله اش از آسانسور توسط آتش نشانان

آتش نشانان کاشانی مادر باردار و کودکش را که در کابین یک آسانسور گرفتار شده بودند، نجات دادند

نجات مادرباردار و کودک ۶ساله اش از آسانسور توسط آتش نشانان

آتش نشانان کاشانی مادر باردار و کودکش را که در کابین یک آسانسور گرفتار شده بودند، نجات دادند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در تماس با سامانه ۱۲۵ خبر گرفتار شدن این دوشهروند در کابین آسانسور در یک  ساختمان پزشکان به  آتش نشانی اعلام شد که در پی آن ستاد فرماندهی ،تیم امدادنجات ایستگاه ۴ سازمان را به محل حادثه واقع در خیابان شهید بهشتی این شهر ،اعزام کرد.
روح الله فدائی افزود:با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حادثه در پی بروز نقص فنی و بازنشدن درب  آسانسور رخ داده و مادرو دختر در آن محبوس شده‌اند.
مدیرروابط عمومی سازمان گفت: آتش نشانان همزمان با ایمن سازی محل، عملیات نجات را آغاز کرده و پس از اطمینان از همسطح بودن کابین،درب را باز و محبوس شدگان را از کابین آسانسور خارج کردند.
وی ضمن اعلام اینکه این حادثه توسط پدر خانواده به آتش نشانی خبرداده شد افزود: مادر۳۶ساله باردار با توجه به شرایط خاص و ترس ناشی از این اتفاق سریعا به پزشک مورد نظر خود در همان ساختمان منتقل تا اقدامات درمانی لازم انجام گیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟