مهار چهار حادثه در یک روز توسط آتش نشانان کاشان

 مهار چهار حادثه در یک روز توسط آتش نشانان کاشان

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: مهارحریق کارخانه،  منزل مسکونی و مرغداری و نجات کودک در کاشان توسط مامورین آتش نشانی این سازمان انجام گردید.

روح ا… فدایی افزود: در پی تماس گرفته شده با سامانه ۱۲۵ سازمان در ساعت ۲۲:۲۲ پنج شنبه (۹۴/۱۱/۲۲) مبنی بر حریق کارخانه ای واقع در بلوار قطب راوندی تیم اطفائیه ایستگاه سه این سازمان سریعا به محل اعزام و آتش سوزی را مهار و اطفاء نمودند.

فدایی اضافه کرد که در همان روز با اعلام حریق منزل مسکونی در خیابان ۲۲ بهمن این شهر درساعت ۲۳:۴۷ مامورین عملیاتی ایستگاه یک و چهار این سازمان در محل حاضر آتش سوزی ایجاد شده را خاموش نموند.

وی در ادامه گفت: سومین حادثه ای که از سوی ستاد فرماندهی در ساعت ۲۱:۱۶ اعلام گردید، نجات کودک محبوس شده داخل اتاق منزل مسکونی واقع در بلوار الغدیر بوده که با اعزام سریع نیروهای امداد و نجات ایستگاه دو این سازمان به محل، با تجهیرات موجود اقدام به باز نمودن درب اتاق و نجات کودک نمودند.

ایشان اضافه کرد که در ساعت ۱۶:۱۷ همان تاریخ نیز  با اعلام حریق مرغداری در روستای مرق تیم اطفائیه ایستگاه سه این سازمان سریعا به محل اعزام و حریق را با کمک واحد آتش نشانی برزک پوشش داده و اقدام به اطفاء آتش نمودند.

                                                                                          روح ا… فدایی  

                                                                            روابط عمومی سازمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟