مهار و اطفاء چهارآتش سوزی در کاشان

مهار و اطفاء  چهارآتش سوزی در کاشان

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: اطفاء حریق مغازه،کارگاه فرش بافی، خودرو پژو و منزل مسکونی در کاشان توسط مامورین آتش نشانی مهار واطفاء گردید.

روح ا… فدایی افزود: در پی تماس گرفته شده با سامانه ۱۲۵ سازمان در ساعت ۱۱:۳۹ جمعه (۹۴/۱۱/۲۳) مبنی بر حریق در بازار مسگرها تیم های اطفائیه این سازمان سریعا به محل اعزام و آتش سوزی را مهار و اطفاء و از حریق گسترده جلوگیری نمودند.

فدایی اضافه کرد که در همان روز با اعلام حریق کارگاه قالی بافی واقع در شهرک صنعتی راوند کاشان که درساعت ۳:۲۵ رخ داده بود، مامورین عملیاتی ایستگاه سه در محل حاضر و آن را مهار نموده و از وقوع خسارت سنگین تر به محل، تجهیزات و مواد اولیه موجود جلوگیری به عمل آوردند.

وی در ادامه گفت: سومین حریق، در قسمت انبار منزل مسکونی که در بلوار گلستان کاشان در ساعت۱۱:۵۴ بوده رخ داده تیم اطفائیه ایستگاه دو این سازمان به محل اعزام و بلافاصله حریق را اطفاء نمودند.

وی اضافه کرد که در ساعت ۲۲:۰۰ با اعلام حریق خودرو پژو۲۰۶ در خیابان امام(ره) تیم اطفائیه ایستگاه یک این سازمان به محل اعزام و حریق را مهار و با اقدامات انجام گرفته از آتش سوزی مجدد جلوگیری نمودند.

فدایی اعلام کرد علت این حوادث توسط کارشناسان سازمان در دست بررسی می باشد، وهمچنین ازکلیه متصدیان واحدهای صنعتی خواست تا با رعایت استانداردها، توصیه ها و ضوابط ایمنی لازم الاجرا درپیشگیری از وقوع اینگونه حوادث را جدی گرفته  و در اولین فرصت، وقوع سوانح را به شماره ۱۲۵ سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی اطلاع دهند.


                                                           

                                                                                        روح ا… فدایی  

                                                                            روابط عمومی سازمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟