مهار آتش سوزی گسترده محل توزیع سیلندر گاز در کاشان

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، گفت: مقارن ساعت ۸:۰۶صبح امروز یک شنبه ۹خرداد وقوع یک فقره آتش سوزی در یک مغازه توزیع سیلندرهای گاز ال پی جی در بلوار قطب راوندی روبروی پارک مدنی به ستاد فرماندهی این سازمان اطلاع داده شد و متعاقب آن خودروهای اطفائیه به محل حادثه اعزام شدند.

روح الله فدائی افزود:در اولین فرصت تیم‌های عملیاتی از ایستگاه شماره یک و سپس تیم های ایستگاه دو سازمان به محل مذکور اعزام و با تلاشی موثر و حضور به موقع، موفق به مهار و اطفاء و مانع از گسترش حریق و انفجارهای احتمالی شدند.

روابط عمومی ضمن اعلام اینکه تایید فعالیت این مراکز با آتش نشانی نبوده ولی از همه‌ی مراکز توزیع گاز مایع در سطح کاشان به همراه نمایندگان اداره صمت طی سالهای اخیر بازدید به عمل آمده و گزارشهای ناایمنی و نواقص آن به مراکز مربوطه ارجاع شده است،گفت: علت حریق به علت گستردگی آن در لحظات اولیه قابل تشخیص نبوده و باید توسط کارشناسان کمیته علت یابی حوادث و حرائق سازمان بررسی و اعلام گردد.

▫️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟