مهار آتش سوزی تریلر حامل نفت گاز باحضور آتش نشانان کاشانی

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: با اعلام خبر حریق خودروی تریلر حامل گازوئیل در حوالی عوارضی اتوبان نطنز-کاشان درساعت ۱۴:۰۸مورخ ۲۰ مهر، دو تیم عملیاتی از ایستگاه شماره ۱ و۴ این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

روح الله فدائی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حریق تیم های اعزامی به سرعت عملیات را آغاز کرده و ابتدا  نسبت به ایمن‌سازی محل حادثه و رفع موارد ناایمن اقدام  و سپس عملیات اطفاء و سرد کردن مخزن تریلر که آتش گسترده ای را شامل شده بود را انجام دادند و مانع از انفجار آن شدند.

 وی خاطرنشان کرد:  در این حادثه که عملیات آن حدود ۴ساعت به طول انجامید، تیم های آتش نشانی کاشان در جهت اطفاء آتش سوزی درشرایطی به محل اعزام شدند که دو تیم از آتش نشانی های شهرهای نطنز و بادرود نیز در محل حضور داشتند.

سخنگوی سازمان گفت: در لحظات اولیه حریق که طبق اظهارات شاهدین از قسمت تایر های خودرو شروع شده بوده، توسط راننده ،کابین خودرو درجهت عدم سرایت آتش از مخزن آن جدا میگردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟