مهارت اطفاء حریق شهروند کاشانی از گسترش آتش و خسارت چندصدمیلیونی جلوگیری کرد

مهارت اطفاء حریق شهروند کاشانی از گسترش آتش و خسارت چندصدمیلیونی جلوگیری کرد

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: آتش سوزی امروز در یک منزل مسکونی با مهارت در استفاده از خاموش کننده دستی یکی از همسایه های منزل در لحظات اولیه مهار و اطفاءشد.

روح الله فدایی افزود: در پی تماس گرفته شده درمورخ ۲۴تیر با سامانه ۱۲۵ سازمان مبنی بر این آتش سوزی در ابتدای جاده ابوزیدآباد ،ساعت۱۰:۲۷ ،دو دستگاه خودرو از تیمهای اطفاء حریق از ایستگاه ه شماره چهار این سازمان سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان ضمن اعلام اینکه دراین حریق که ازمحل پکیج در آشپزخانه شروع شده بود ، افزود: آتش نشانان باحضور درمحل باتوجه به اطفاء حریق اولیه باکپسول پودر و گاز سریعا عملیات مربوطه را آغاز و سپس محیط را بررسی و عوامل ناایمن و حادثه ساز را برطرف کردند.

وی ضمن اهمیت آموزش نکات ایمنی عمومی و آتش نشانی برای تک تک هموطنان، اضافه نمود:بی شک اگر در این آتش سوزی،در لحظات اولیه با ابتکارعمل این شهروند مهار نمیشد ضمن گسترش آتش به دیگر نقاط منزل ،جسارات زیادی به این منزل نوساز هم به وجود می آمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟