مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مطرح کرد 🔹کاهش ۸ ثانیه‌ای زمان رسیدن به محل حوادث در دی ماه

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مطرح کرد
🔹کاهش ۸ ثانیه‌ای زمان رسیدن به محل حوادث در دی ماه

▫️مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در دیماه سال جاری آتش نشانان در ۴۸ مورد آتش سوزی و ۱۶۳ مورد حادثه شرکت داشته اند و اقدامات لازم عملیاتی را در اطفاء حریق و امداد رسانی انجام داده اند.

▫️سیدمصطفی محتشمیان افزود: بیشترین علل آتش سوزی های ماه گذشته انتقال حرارت در عدم جانمایی مناسب مواد قابل اشتعال، روشن نمودن آتش و اتصالی برق بوده است که اماکن تجاری و کسبی، مسکونی و وسایل نقلیه از پر مخاطره ترین محل ها بوده اند.

▫️وی ضمن اشاره به کاهش ۸ ثانیه ای زمان رسیدن به محل حوادث و حرائق که به میزان ۴ دقیقه و ۷ ثانیه می باشد، خاطرنشان کرد: پرسنل عملیاتی سازمان همچنین در ۱۶۳ مورد حادثه که عمده ترین آنها شامل باز نمودن درب، آسانسور و تصادفات می باشد به یاری همشهریان عزیز شتافتند.

▫️مدیرعامل سازمان با اعلام اینکه متاسفانه ۷ مورد فوتی در عملیات های این ماه ثبت شده است، اضافه کرد : آتش نشانان جان ۹۱ نفر از شهروندان را درعملیات ها نجات داده و ۴۰ مصدوم نیز گزارش شده است.

▫️وی با اعلام ۱۱۰ مورد استقرار تیم های احتیاط از حریق و حادثه سازمان در مناسبت های ملی و مذهبی در سطح شهر در دیماه اظهار داشت: در این مدت ۶۸۸۲ تماس مردمی با مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی صورت گرفته و ۲۷۶ تیم عملیاتی به عملیات های سطح شهرستان اعزام شده است.

📘روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟