مانور امداد نجات زلزله ،در کاشان

مانور امداد نجات زلزله ،در کاشان

مانوری در کاشان با مشارکت و حضور۱۰ نفرازماموران آتش نشان و نیروهای امدادی و انتظامی  با محوریت مدیریت بحران فرمانداری ویژه شهرستان برگزار شد.

به گزارش  معاونت  عملیات- آموزش و پیشگیری  سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان برگزاری این مانور که با محوریت مدیریت بحران انجام شد به منظور فراهم کردن زمینه مواجهه با حادثه، درک مناسب مقابله با آن و اتخاذ تصمیم مناسب برای رویارویی با خطر، افزایش آگاهی، بررسی نقاط قوت و ضعف و همچنین برای مقابله با حوادث احتمالی در هنگام زلزله برگزار گردید.

محمد توکلی گفت: مانور برگزار شده که درساعت ۱۰ صبح در دو  مرحله امداد نجات و اطفاء حریق اجرا گردید، توسط ایستگاه های شماره ۱و ۴ این سازمان و با مشارکت ۱۰نفر از مامورین این سازمان  در مدرسه دخترانه نرجس واقع در بلوار ملاصدرا  با استفاده از یک دستگاه خوردوی سنگین اطفائیه، دو دستگاه خودروی اطفائیه  و امداد و نجات سبک  در کنار نیروهای امدادی و انتظامی انجام گرفت.

توکلی افزود: ، برگزاری این مانورها می‌تواند در بالا بردن سطح آمادگی نیروهای عملیاتی و امداد و نجات و همچنین قرار گرفتن دانش آموزان در این چنین شرایطی بسیار موثر بوده و درک بهتری از حوادث را فرا گرفته و در شرایط واقعی میتوانند با  توانمندی بیشتر به  فعالیت بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟