کاشان بدون حادثه چهارشنبه آخر سال را سپری کرد

کاشان بدون حادثه چهارشنبه آخر سال را سپری کرد

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: این سازمان امسال با برنامه ریزی های ویژه و آماده باش کامل با استقرار ۸ تیم عملیاتی آماده ارائه خدمات ایمنی و امدادرسانی در حوادث چهارشنبه آخر سال بوده تا  به خوبی و به موقع بتواند به یاری شهروندان در حوادث احتمالی بشتابد.

روح الله فدائی با اشاره به آماده باش تیم های عملیاتی این سازمان در چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: خوشبختانه تعداد ۱۳ ماموریت انجام گرفته آتش نشانان در این شب، هاکی از بدون حادثه بودن این شهر بوده است.

فدائی با تاکید براین که حضور والدین در کنار فرزندانشان در کاهش حوادث شب چهارشنبه پایان سال نقش موثری داشت، افزود: بر اساس گزارش های اعلام شده از این حوادث ۱۳ مورد آتش سوزی، ناشی از آتش زدن ضایعات و لاستیک بوده و گزارش مصدومیتی در عملیاتهای انجام گرفته آتش نشانان، به این سازمان گزارش  نگردیده است.

 وی نقش فرهنگ سازی و اطلاع رسانی این سازمان، در راستای ترویج فرهنگ ایمنی شهروندان را از انجام برنامه های مهم قلمداد کرد وگفت: برگزاری دوره های آموزش و پیشگیری از حوادث وسوانح و نحوه مقابله با آنها در مدارس، چاپ و توزیع پوسترهای آموزشی، نصب تابلوهای هشداردهنده نکات ایمنی در معابر سطح شهر و درج در جراید و سایت های خبری از عوامل کاهش حوادث امسال بوده است.

 ایشان خاطرنشان کرد: در مجموع می توان اینطور ارزیابی کرد که  امسال، شب چهارشنبه آخرسال را با همکاری شهروندان در کنار نیروهای امدادی و انتظامی به خوبی و بدون حوادث پشت سر گذاشتیم که بسیار حائز اهمیت است و از مشارکت قابل تحسین شهروندان در این زمینه تشکر می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟