سقوط کارگر جوان از ارتفاع ۱۲متری در کاشان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: مصدومیت شدید یک کارگر ۱۹ساله در پی سقوط به داخل یک چاله آسانسور ساختمان درحال ساخت، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

روح الله فدائی اظهار کرد: صبح امروز به دنبال تماس تلفنی درساعت۸:۳۵ دقیقه باشماره۱۲۵ آتش نشانی کاشان، مبنی بر وقوع این حادثه در خیابان امیرکبیر، ماموران تیمهای امداد و نجات ایستگاه شماره۶ این سازمان به محل اعزام شده و با تجهیزات نجات مربوطه نسبت به انتقال این کارگر افغانستانی که درحال فعالیت روی پشت بام ساختمان بوده و از آنجا،سقوط کرده بود ، اقدام و وی را که آسیب جدی دیده بود تحویل تیم های عملیاتی اورژانس درمحل نمودند.

مدیر روابط عمومی سازمان در این رابطه از کارفرما،مهندسین و مالکین اینگونه ساختمانها خواست تا اصول ایمنی رادر ساخت وسازها از جمله محصور کردن فضاهای خطرساز را رعایت و شرایط ایمنی را در کل مراحل کار فراهم نموده تا دیگر شاهد حوادث از این دست نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp