سقوط دوکارگر در فاصله دو روز از یک ساختمان در کاشان

سقوط دوکارگر در فاصله دو روز از یک ساختمان در کاشان

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در پی سقوط  و مصدومیت یک کارگر از ارتفاع ۶متری یک ساختمان درحال ساخت، عملیات امدادنجات توسط ماموران آتش نشانی  انجام گرفت .

روح الله فدایی اظهار کرد:عصر امروز ۱۷خرداد به دنبال تماس تلفنی باشماره۱۲۵ آتش نشانی کاشان، مبنی بر وقوع این حادثه در بلوار دانشجو ، ماموران تیمهای امداد و نجات ایستگاه شماره۲ این سازمان به محل اعزام شده و با تجهیزات نجات مربوطه نسبت به انتقال این کارگر که درحال فعالیت ساختمانی سقوط کرده بود ، اقدام و وی را تحویل عوامل اورژانس درمحل نمودند .

مدیرروابط عمومی سازمان گفت : دو روز قبل این واقعه ،حادثه دیگری نیز در این محل برای یک کارگر دیگر حادث شده بود که وی به داخل چاله آسانسور این ساختمان سقوط و مصدوم شده بود و مامورین این سازمان نکات ایمنی لازم را به مسئولین و کارگران در محل داده بودند

سخنگوی سازمان در این رابطه از شهروندان گرامی خواست تا اصول ایمنی رادر ساخت وسازها رعایت و شرایط ایمنی را در کل مراحل کار فراهم نموده تا دیگر شاهد حوادث از این دست نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟