سقوط خانم۴۴ساله ازارتفاع پنج متری به داخل چاهی در کاشان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در پی سقوط خانم۴۴ساله ومصدومیت وی از ارتفاع ۵متری ساختمان در حال ساخت ، عملیات امدادنجات توسط ماموران آتش نشانان انجام گرفت.

روح الله فدایی اظهار کرد: به دنبال تماس باشماره۱۲۵ آتش نشانی کاشان، مبنی بر وقوع این حادثه در یک ساختمان ۵طبقه در حال ساخت در خیابان امیرکبیر محله دیزچه، تیم عملیاتی امداد و نجات ایستگاه شماره ۲ این سازمان به محل اعزام شده و نسبت به انتقال مصدوم ، اقدام و وی را تحویل تیم های عملیاتی اورژانس درمحل نمودند.

فدایی درمورد حادثه گزارش داد این خانم در حال بازدید از ساختمان بوده که از طبقه همکف به زیر زمین و سپس به چاه حدود دو متری در حال حفر سقوط می کند وچون توانایی خروج از آن را نداشته از آتش نشانی درخواست کمک می شود.

مدیر روابط عمومی سازمان در این رابطه از کارفرما،مهندسین و مالکین اینگونه ساختمانها خواست تا اصول ایمنی رادر ساخت وسازها از جمله محصور کردن فضاهای خطرساز را رعایت و شرایط ایمنی را در کل مراحل کار فراهم نموده تا دیگر شاهد حوادث از این دست نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟