سازمان آتش‌نشانی کاشان به شبکه فیبر نوری مجهز شد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: عملیات اجرایی اتصال سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان به شبکه فیبر نوری برای تغییر بستر ارتباطی خطوط ای وان(E۱) شماره ۱۲۵ آتش‌نشانی انجام گرفت.

محمدعلی پیراسته تصریح کرد: امروزه مهم‌ترین مقوله در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، موضوع تأمین امنیت و کیفیت بسترهای ارتباطی است و با توجه به نوع فعالیت سازمان آتش‌نشانی و نیاز به بستر ارتباطی مناسب، اتصال به شبکه فیبر نوری در دستور کار واحد فناوری سازمان قرار گرفت و این امر با پیگیری‌های انجام‌گرفته در فروردین‌ماه ۱۴۰۰ محقق شد.

پیراسته خاطرنشان کرد: انتقال حجم وسیع اطلاعات به صورت متن، صوت و تصویر با سرعت بالا، پهنای باند وسیع، هزینه‌های اقتصادی پایین و به‌صرفه و ایمنی با درصد بالا از مزایای استفاده از فیبرنوری در آتش‌نشانی کاشان است که با مبلغی بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال با مساعدت شهرداری و مخابرات شهرستان کاشان صورت گرفته است.

وی تأکید کرد: از این به بعد خطوط ارتباطی ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش‌نشانی با ظرفیت بالاتر و امنیت بیشتر در اختیار شهروندان محترم کاشانی قرار می‌گیرد و ارتباط تماس صوتی بین شهروندان با سازمان و همچنین اینترنت پایدار برای سامانه‌های سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان فراهم گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟