درپی ریزش آوار صورت گرفت نجات فرد ۶۲ ساله محبوس توسط آتش نشانان کاشانی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: ریزش سقف و دیواره قسمتی از یک رنگرزی، منجر به مصدومیت و محبوسی کارگر آن کارگاه شد.

درپی ریزش آوار صورت گرفت

🔸نجات فرد ۶۲ ساله محبوس توسط آتش نشانان کاشانی
▫️سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: ریزش سقف و دیواره قسمتی از یک رنگرزی، منجر به مصدومیت و محبوسی کارگر آن کارگاه شد.
▫️روح الله فدایی افزود: در پی تماس با سامانه ۱۲۵ سازمان  مبنی بر وقوع این حادثه  در خیابان فاضل نراقی در ساعت ۱۱:۱۱ دوم آذرماه، تیم‌های امداد و نجات ایستگاه ۴ این سازمان به محل اعزام شدند.
▫️وی افزود: پس از برداشتن آوار، اقدام به خروج فردی که افزون بر نیمی از بدنش در آوار بود نموده و به عوامل اورژانس حاضر در محل به منظور معاینه و انتقال به مرکز درمانی تحویل دادند.
▫️مدیر روابط عمومی سازمان اضافه کرد: بنابر به اظهارات مالک رنگرزی، یکسری فعالیت عمرانی و تخریب قسمتی از ساختمان مجاور این محل، باعث  ترک خوردن دیوارها در مدت اخیر بوده و احتمالا بارندگی اخیر بر سست شدن بنا و تخریب آن تاثیر گذاشته است.
▫️وی در ادامه از پیمانکاران و کارگران خواست تا توصیه های ایمنی را در احداث و تخریب ساختمان ها جدی گرفته تا از بروز اینگونه حوادث ناگوار جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟