خودروهای آتش نشانی کاشان به سامانه ردیاب خودرویی (GPS ) مجهز شدند.

خودروهای آتش نشانی کاشان به سامانه ردیاب خودرویی (GPS ) مجهز شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: خودروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان به سامانه ردیاب خودرویی (GPS ) مجهز شدند.

سید مهدی مجدالاشرافی با اشاره به نصب و راه اندازی این سامانه روی ۱۳ دستگاه از خودروهای اطفائیه و امداد ونجات این  سازمان در مرحله اول ، افزود : کارکرد این سامانه براساس نمایش موقعیت جغرافیایی موجود در دستگاه های ردیاب می باشد. از قابلیت های این سامانه می توان به کنترل خودروها و مسیر تردد آنها با استفاده از نقشه های اینترنتی و لایه های GIS موجود در برنامه ، کنترل سرعت و مسافت طی شده خودروها ، ارائه گزارش تحلیلی و آماری روی نقشه و تهیه نمودارهای آماری اشاره کرد.

ایشان مهم ترین ویژگی این سامانه را اعلام موقعیت خودروها با فاصله زمانی کمتر از ۵ ثانیه اعلام کرد که این ویژگی به ستاد فرماندهی این سازمان کمک می کند تا در زمان بروز حوادث و حرائق به بهترین نحو خودروهای اعزامی را راهنمایی نموده تا عملیات امداد رسانی در سریع ترین زمان ممکن برای شهروندان در مناطق مختلف شهری انجام گردد.

وی ابراز امیدواری کرد : تا با تامین منابع مالی مورد نیاز ، در مرحله دوم ، این سامانه روی کلیه خودروهای عملیاتی و پشتیبانی سازمان نصب گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟