خرید تجهیزات امدادی برای ارتقای کیفی خدمات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان

خرید تجهیزات امدادی  برای ارتقای کیفی خدمات  سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت : آتش‌نشانی کاشان اصلی ترین  و مهمترین  دستگاه  امدادی در امدادرسانی  به حوادث شهری و حتی شهرستان  از جمله آتش‌سوزی و امدادونجات است و برخورداری از تجهیزات و ناوگان خودرویی مناسب برای این سازمان جهت  ارائه خدمات با کیفیت برتر در حوزه ایمنی از اهمیت بسیار بالا یی برخوردار می باشد.

محمد مسعود چایچی ازهزینه کرد ۶ میلیارد ریالی برای خرید تجهیزات، ادوات و امکانات مورد نیاز در زمینه‌های مختلف عملیاتی وتجهیزات این سازمان در سه ماهه اول سال  جاری خبر داد.
چایچی با بیان این مطلب، اظهار کرد: خرید وتجهیز خودرو سبک پشتیبان ،  تکمیل تجهیزات حفاظت انفرادی آتش نشانان و نجات گران  و سایر ادوات امدادنجات و اطفاء حریق   در زمره خرید های صورت گرفته است

مدیرعامل سازمان اضافه کرد : خرید و به کارگیری  تجهیزات  مذکور با هدف افزایش کیفی  خدمات امدادی  به شهروندان  و به روز رسانی  خودرو های عملیاتی  و ارتقاء ایمنی  فردی آتش نشانان  در عملیاتهای مختلف  بادرنظر گرفتن ضرورت های مورد نیاز ایستگاههای عملیاتی  در سطح شهر کاشان انجام شده است.

وی با بیان اینکه تجهیز ناوگان خودروئی  آتش نشانی و خرید ادوات موردنیاز  و به روز  می تواند  کیفیت مقابله و مواجهه  آتش نشانان  با حوادث و حرائق   و نحوه عملکرد  ایشان  را بهبود ببخشد افزود : پیش بینی های مناسبی برای خرید  تجهیزات  و خودروهای امدادی    در برنامه های سال جاری  در نظر گرفته شده  و ضمناً خودروهای فرسوده  نیز  از فرآیند سرویس دهی  خارج می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟