حضور آتش نشانان در سقوط داربست ساختمان در کاشان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:ساعت ۱۱و ۶ دقیقه روز جمعه بر اثر وزش باد شدید، داربست‌های فلزی یک ساختمان ۶طبقه در حال ساخت در خیابان شهید بهشتی به‌صورت معلق و بر روی سیم های برق فشار قوی و درختان خیابان سقوط کرده بود که شهروندان در تماس با سامانه ۱۲۵ این حادثه را اطلاع داده و آتش‌نشانان ایستگاه های دو و چهار به محل حادثه اعزام شدند.

حضور آتش نشانان در سقوط داربست ساختمان در کاشان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:ساعت ۱۱و ۶ دقیقه روز جمعه بر اثر وزش باد شدید، داربست‌های فلزی یک ساختمان ۶طبقه  در حال ساخت در خیابان شهید بهشتی به‌صورت معلق و بر روی سیم های برق فشار قوی و درختان خیابان سقوط کرده بود که شهروندان در تماس با سامانه ۱۲۵ این حادثه را اطلاع داده و آتش‌نشانان ایستگاه های دو و چهار   به محل حادثه اعزام شدند.
روح الله فدائی ضمن اعلام اینکه برق منطقه در این حادثه قطع شده بود شرح داد: آتش‌نشانان با استفاده از جرثقیل و تجهیزات مخصوص(تیفور) و طناب از چند نقطه اقدام به مهار داربست کردند.
مدیر روابط عمومی سازمان بااعلام اینکه خوشبختانه این اتقاق مصدومی نداشت، افزود: عملیات آتش‌نشانان با بازکردن داربست‌های فلزی و ارائه تذکرات ایمنی به مالک مبنی بر نصب اصولی داربست توسط متخصصان این امر درحال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟