حریق در بازار بزرگ کاشان با حضور به موقع آتش نشانان کاشانی مهار شد

حریق در بازار بزرگ کاشان با حضور به موقع آتش نشانان کاشانی مهار شد

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: آتش سوزی یکی از مغازههای بازار تاریخی کاشان با حضور به موقع تیم‌های آتش‌نشانی مهار و اطفاء شد .

روح الله فدایی افزود: در پی تماس گرفته شده با سامانه ۱۲۵ سازمان در ساعت ۱۲:۵۷ مبنی بر وقوع این آتش سوزی در یک واحد فروش لوازم خانگی در بخش ضراب‌خانه بازار تاریخی و بزرگ کاشان، با توجه به موقعیت و اهمیت محل  آتش‌سوزی چهار دستگاه خودرو از تیم‌های اطفاء حریق از ایستگاه‌های  شماره یک، دو و چهار این سازمان سریعا به محل حادثه اعزام شدند .

وی ضمن اعلام اینکه این حادثه مصدومیتی به دنبال نداشته، افزود: آتش نشانان با حضور در محل حریق که از طبقه زیرین این مغازه شروع شده بود، سریعا عملیات مربوطه را آغاز و نسبت به اطفاء آتش اقدام کردند، همچنین سپس محیط را بررسی و عوامل ناایمن و حادثه ساز را برطرف کرده و به دفع آتش‌های پنهان پرداختند .

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اضافه کرد: در این حریق که شناسیی علت آن نیاز به کارشناسی کمیته علت یابی حریق و حادثه سازمان دارد از ۱۴ آتش نشان استفاده شد .

فدایی با بیان اینکه در سال گذشته طرح ارتقای  ایمنی بازار بزرگ کاشان انجام شده است متذکر شد:بر اساس این طرح، از تمامی واحدها و مغازه‌های بازار بازدید به‌عمل آمد و کسبه آموزش‌های ایمنی عمومی و آتش نشانی مرتبط را فراگرفته‌اند و تمام راه‌های دسترسی بهتر به بازار توسط آتش نشانان در قالب برگزاری مانور بررسی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟