حادثه ای براثر واژگونی در جاده قمصر اتفاق افتاد

حادثه ای براثر واژگونی در جاده قمصر اتفاق افتاد

 

مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: حادثه یکشنبه (مورخ ۹۴/۱۲/۰۹) ساعت  ۲۰:۵۳ جاده قمصر،  بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو که دو سرنشین داشته حادث شد.

روح الله فدائی افزود: پس از اطلاع از این  حادثه نیروهای این سازمان از ایستگاه شماره ۴ این سازمان سریعا درمحل حاضر و با تجهیزات موجود  به نجات یکی از مصدومین که بر اثر شدت حادثه داخل خودرو گیر کرده بود، نموده و پس از آن اقدامات لازم جهت پیشگیری از نشت بنزین و حریق احتمالی را انجام دادند.

فدائی گفت: در همان روز با اعلام حریق خودرو پژو ۴۰۵ در ساعت ۱۱:۰۷ در شهرک فاز۲ناجی- خیابان بهارستان خودور اطفائیه از ایستگاه دو این سازمان به محل اعزام شد.

وی در ادامه از نجات یک نفر داخل آسانسور خبر داد و گفت این حادثه در ساعت ۱۴:۳۸ واقع در خیابان بهشتی  در یکی از مجتمع های پزشکی رخ داده که با اعزام تیم نجات به محل شخص گرفتار شده را نجات دادند.

فدائی در پایان از کلیه هموطنان عزیز درخواست نمود تا در مواقع بروز سوانح رانندگی و حوادث از تجمع در محیط حادثه جدا خودداری نموده ومامورین امداد ونجات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی رادرانجام وظایف  خود یاری نمایند.

                                                               

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟