تصادف ۳ خودرو در جاده مشهد اردهال حادثه ساز شد.

تصادف ۳ خودرو در جاده مشهد اردهال حادثه ساز شد.

حادثه برخورد خودرو پژو۲۰۶با پراید و پیکان در جاده مشهد اردهال بالاتر از شهدای گمنام باعث کشته شدن دو نفر و مصدومیت یک نفر گردید.

 مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان: پس ازاعلام این حادثه به سامانه ۱۲۵ مورخ ۹۵/۱/۴ در ساعت ۱۸:۳۰با اعزام دو تیم امدادو نجات و یک تیم اطفائیه از ایستگاه های ۲ و ۳ این سازمان که درآن جریان یک دستگاه پژو ۲۰۶ با برخورد با پراید و سپس برخورد پیکان با آنان که طی مسیر میکرد در جاده مشهد اردهال بالاتر از شهدای گمنام باعث کشته شدن دو نفر و مصدومیت یک نفر گردیده بود بلافاصله درمحل حاضرواقدامات لازم راجهت جلوگیری از انفجار خودرو و خروج راننده مصدوم گرفتارشده داخل خودرو، با ابزارآلات و تجهیزات امداد و نجات با همکاری عوامل هلال احمر رها سازی نموده و جهت مداوا به عوامل امدادی تحویل دادند.

وی افزود: در همان روز با اعلام حریق منزل مسکونی در ساعت ۱۸:۴۰ واقع در میدان معلم – بلوار باهنر با اعزام تیم اطفائیه از ایستگاه ۲ این سازمان به محل، حریق مهار و اطفاء نمودند.

وی در پایان از رانندگان عزیز خواست تا توصیه های ایمنی را جدی گرفته وضمن رعایت قوانین راهنمائی ورانندگی وحرکت باسرعت مطمئنه ازبروز اینگونه حوادث جلوگیری بعمل آورندواز هموطنان عزیز درخواست نمود تا در مواقع بروز سوانح رانندگی از تجمع در محیط حادثه جدا خودداری نموده ومامورین امداد ونجات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری رادرانجام وظیفه خود یاری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟