تصادف مرگبار پژو و رنو در کاشان ۵فوتی ومصدوم در پی داشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:ساعت۱۷:۱۶ امروزحادثه تصادف در جاده کاشان -نوش آباد ،نزدیکی پل زیرگذر این محور، به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی کاشان به سرعت، تیم های امدادنجات و اطفاء حریق ایستگاه های شماره یک و دو را به محل حادثه اعزام کرد

تصادف مرگبار پژو و رنو در کاشان ۵فوتی ومصدوم در پی داشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:ساعت۱۷:۱۶ امروزحادثه تصادف در جاده کاشان -نوش آباد ،نزدیکی پل زیرگذر این محور، به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی کاشان به سرعت، تیم های امدادنجات و اطفاء حریق  ایستگاه های شماره یک و دو  را به محل حادثه اعزام کرد.
روح الله فدائی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در جریان این حادثه یک دستگاه پژو پارس در حالی سبقت از یک تریلر درحال دور زدن بوده که از روبرو بادشدت به یک خودرو سواری رنو ساندرو  برخورد کرده و منجر به فوت راننده و سرنشین پژو پارس و مصدوم شدن سه نفر دیگر از  سرنشینان دو خودرو می شود.
وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله بااستفاده دستگاههای تخصصی محبوسین را رهاسازی  و ایمن‌سازی محل حادثه را از لحاظ جلوگیری از حریق احتمالی انجام داده و محل حادثه را برای بررسی علت، تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.
وی اضافه کرد با اعلام روابط عمومی مرکز فوریتهای پزشکی و اوژانس کاشان مصدومین خودرو با سه تیم آمبولانس اعزامی از کاشان و نوش آباد  جهت انجام اقداماتی درمانی منتقل شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟