بی احتیاطی در استفاده از گازشهری موجب انفجار یک خانه و آتش گرفتن مغازه ای در کاشان شد

▫️سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:انفجار یک منزل مسکونی و آتش سوزی مغازه از مهم ترین عملیات های آتش نشانان کاشانی طی چند ساعت گذشته بود.

▫️روح الله فدایی افزود: در اولین حادثه آتش سوزی در ساعت ۲۰:۵۵دقیقه شب گذشته در خیابان فاضل نراقی دو دستگاه خودرو از تیم های اطفاء حریق ایستگاه شماره ۴ این سازمان سریعا به محل حادثه اعزام شدند و حریق یک مغازه مبل فروشی را که در آن یک اجاق خوراک پزی روشن رهاشده بود و احتمال علت اصلی آتش سوزی بوده را مهار و اطفاء کردند.

▫️مدیر روابط عمومی سازمان با اعلام اینکه در حادثه دیگر که امروز در ساعت ۶:۴۸ به وقوع پیوست ونشت گاز شهری موجب انفجار در طبقه زیرزمین یک منزل مسکونی در بلوار چمران شد افزود:پس از عملیات آتش نشانان در بررسی های اولیه مشخص شد این خانه در که اسباب اثاثیه آن توسط مالک قبلا جمع آوری شده بود نشت گاز از شیلنگ بخاری موجب این اتفاق تشخیص داده شده و پس ایجاد جرقه این انفجار حادث می شود.

وی در پایان گفت:خوشبختانه در دو مورد حریق مصدومی گزارش نشده است ولی خسارات مالی قابل توجهی به جا گذاشته بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟