بیش از نه هزار نفر نفر آموزش های آتش نشانی را در دی ماه فرا گرفتند

بیش از نه هزار نفر نفر آموزش های آتش نشانی را در دی ماه فرا گرفتند

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: آموزش های ایمنی – عمومی و آتش نشانی برای ۹۰۰۳ نفر از شهروندان کاشانی در دی ماه ۱۴۰۱ به صورت تئوری و عملی اجرا گردیده است.
سیدمصطفی محتشمیان افزود: مربیان آموزشی این سازمان آموزش های لازم را در زمینه اصول ایمنی و ضرورت رعایت آنها، علل ایجاد حوادث و سوانح، نحوه ارتباط با سازمان، چگونگی مقابله با آتش سوزی در لحظات اولیه و نحوه استفاده از خاموش کننده های دستی جهت آتش سوزی های مختلف همچنین ارائه موارد ایمنی جهت پیشگیری از وقوع حوادث را برای دانش آموزان، شهروندان که داوطلبین طرح آتش نشان داوطلب نیز از آن جمله هستند انجام داده اند.
محتشمیان با تاکید بر اهمیت، ضرورت و مستمر بودن آموزش های ضمن خدمت برای آتش نشانان به دوره آموزش تخصصی کار در ارتفاع برای پرسنل عملیاتی در این مدت اشاره کرد.
وی با اشاره به طرح “آتش نشان داوطلب” جهت اقشار مختلف شهروندان از ماه های گذشته درحال اجرا می باشد که در دی ماه برای ۷۰ نفر از همشهریان داوطلب آموزش های مناسب برگزار گردید، در ادامه تاکید کرد شهروندان بالای ۱۸ سال می‌توانند با ارسال مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، میزان تحصیلات، شغل و شماره تماس، به سامانه پیامکی سازمان به شماره ۱۰۰۰۰۰۱۲۵۰۰۰ ، مشارکت خود را در این طرح اعلام تا برنامه ریزی های آموزشی صورت پذیرد.
مدیرعامل سازمان اضافه کرد: در ماه گذشته تعداد ۳۶ مورد بازدید و بازرسی ایمنی از اماکن و ساختمان‌های شهری توسط کارشناسان بخش پیشگیری سازمان با اولویت اماکن عمومی و مهم انجام و گزارشات کاربری‌های نا ایمن به مقامات مسئول اجرائی و قضائی ارسال شده که این کاربری ها شامل: مراکز مسکونی، درمانی، صنعتی، تجاری، تفریحی و اداری بوده است.
محتشمیان در پایان ضمن اشاره به فعالیت کمیته کارشناسی و علت‌یابی حوادث و حرائق با ۱۰ مورد گزارش علت یابی بیان کرد: ۲۵ مورد دستور العمل ایمنی جهت کاربری های مختلف شهری صادر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟