به مناسب ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی در کاشان

به مناسب ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی در کاشان

 

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: صبح امروز (سه شنبه مورخ ۹۴/۷/۷) مسئولین و مدیران ارشد شهرستان  با شرکت در سالن همایش های این سازمان نسب به زحمات و فداکاریهای آتش نشانان ادای احترام کردند.

روح اله فدائی اظهار داشت: صبح روز ۷ مهر با حضور کارکنان آتش‌نشانی و آتش‌نشانان و مدیران و مسئولین شهری، رئیس شورا و شهردار، اعضا شورا و ریاست بهزیستی و هلال‌احمر و پیش‌کسوتان در سالن اجتماعات آتش‌نشانی مرکز بزرگداشت روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی برپا شد.

سید مهدی مجد الاشرافی  ضمن پیشنهاد نام‌گذاری مهر امسال که با عیدهای قربان و غدیر همزمان شده، به نام «مهر علوی» برنامه‌های این مراسم را تقدیر از پیشکسوتان این عرصه، تقدیر از آتش‌نشانان نمونه، اهدا درجه به آتش‌نشانان تازه پیوسته، تقدیر از دانش آموزان ممتاز آتش‌نشانان و تیم‌های ورزشی سازمان و مانور عملیاتی در سطح شهر اعلام کرد.

در ادامه مراسم نماهنگ تولیدشده توسط آتش‌نشانان شهرستان به نمایش درآمد که مورد استقبال مدعوین قرار گرفت.

شهردار کاشان هم ضمن گرامیداشت یاد جان‌باختگان حادثه منا، به اهمیت و حساسیت شغل آتش نشانی و فعالیتهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اشاره کرد و کاشان را دارای زیرساخت‌های ضعیف در بحران‌ها اعلام کرد و تصریح کرد: کاشان باوجود مراسم عظیم قالی‌شویان و عزاداری‌های محرم و امکان زلزله و بحران‌هایی ازاین‌دست نیاز به ایجاد اداره مدیریت بحران و نیز اختصاص بودجه ویژه دارد.

ریاست شورا شهر کاشان نیز تصریح کرد که شورای اسلامی آمادگی هرگونه همکاری برای کمک و رفع مسائل مالی آتش‌نشانان را دارد. این آیین پس از مدیحه‌سرایی در شادباش عید غدیر با تقدیر از محمد توکلی به‌عنوان مدیر نمونه آتش‌نشانی و هادی بهداد مأمور عملیاتی نمونه و محمدرضا هاشمی به‌ عنوان کارشناس نمونه آتش‌نشانی و نیز تقدیر از پیشکسوتان این سازمان ادامه یافت.

اهداء لوح سپاس به مناسبت هفته دفاع مقدس به ریاست سازمان آتش‌نشانی از طرف نماینده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اهداء درجه به آتش‌نشانان جوانی که تازه به این ناوگان پیوسته‌اند برنامه‌های بعدی این مراسم بود.

وی ادامه داد : پس از عکس یادگاری، آتش نشانان با رژه نمایشی ناوگان خودروئی در سطح شهر در جهت گرامیداشت این روز بزرگ، توان تجهیزاتی و عملیاتی خود را به نمایش گذاشتند.

فدائی گفت روز نخست هفته آتش‌نشانی و ایمنی «آتش‌نشان و میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی» نام‌گذاری شده است.
در پایان مراسم امروز مدیر عامل با جمعی از مسئولین و مدیران سازمان با حضور در ایستگاه های پنج گانه آتش نشانی ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل در ایستگاه ها هدایای تقدیم آنان نمود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟