برخورد جرثقیل با کابل های برق حادثه ساز شد.

برخورد جرثقیل با کابل های برق حادثه ساز شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: حادثه سقوط تیر برق روی یک دستگاه پژو سواری پارس که بر اثر برخورد دکل جرثقیل با کابل های برق حادث گردیده بود.

روح ا… فدایی افزود:این حادثه در ساعت ۱۶:۵۸ مورخ شنبه ۹۴/۱۲/۱۵ در شهرک صنعتی راوند کاشان رخ داد که پس از تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تیم عملیاتی ایستگاه سه این سازمان به محل اعزام گردید.

فدایی اضافه کرد: که در همان روز با اعلام حریق منزل مسکونی واقع در بلوار قطب راوندی حکمت۴۳،  در ساعت ۱۵:۱۶ با اعزام خودرو اطفائیه از ایستگاه دو  این سازمان به محل، حریق را مهار و اطفاء نمودند.

وی در ادامه به محبوس شدن کودکی داخل اتاق اشاره کرد وگفت: در ساعت۱۷:۰۵ با اعلام این حادثه مامورین نجات ایستگاه دو در محل حاضر و با  باز نمودن درب اتاق کودک را نجات دادند.

ایشان در پایان از نجات یک نفر داخل آسانسور خبر داد و گفت این حادثه در یکی از مجتمع های پزشکی در خیابان بهشتی حادث شده بود، که در ساعت ۱۸:۲۶ پس از اعلام به این سازمان تیم نجات این سازمان با اعزام و شخص گرفتار شده را نجات دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟