بازگشت شاهین به طبیعت در روز طبیعت توسط آتش نشانان کاشان

بازگشت شاهین به طبیعت در روز طبیعت توسط آتش نشانان کاشان

 

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: پرنده ای با نام ترم تای(  Falco columbarius) از خانواده شاهین در روز طبیعت ۱۳ فروردین به دست آتش نشانان به طبیعت بازگشت.

روح ا… فدایی گفت: طی تماس با ستاد ۱۲۵ فرماندهی این سازمان در ساعت۱۳:۵۶ مورخ( ۱۳ /۹۵/۱)، مبنی بر مصدومیت آن پرنده پس ازبرخورد با خودروی در حال حرکت در خیابان نطنز این شهر، تیم نجات از ایستگاه ۴ این سازمان در محل حاضر و پس از نجات پرنده، آن را به عوامل محیط زیست تحویل دادند.

فدایی افزود: آزاد سازی و نجات ۲ نفر از هموطنان محبوسی در منزل واقع در خیابان نطنز در ساعت۱۰:۱۷ عملیاتی دیگری در همان روز بود که تیم امدادو نجات از ایستگاه شماره ۴ به محل اعزام و افراد محبوس شده را آزاد نمودند.

ایشان اضافه کرد در مورخ پنج شنبه ۱۲ فروردین با اعلام دو حادثه به این سازمان مبنی بر نشت گاز خودرویی در بلوار امام رضا(ع) در ساعت ۲۱:۵۷  و در ساعت ۲۲:۴۲ همان روز با برخورد یک دستگاه خودرو به علمک گاز شهری در بلوار خاندایی و ایجاد نشت گاز تیم های عملیاتی جهت احتیاط حریق و ایمن سازی محیط این حوادث به محل اعزام گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟