انفجار گاز دریک منزل مسکونی در کاشان محل راکامل آوار کرد

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: نشت گاز شهری منجر به انفجار و تخریب کامل یک منزل مسکونی دوطبقه و مصدومیت فرد حدود ۴۰ساله در کاشان شد.

روح الله فدایی افزود: در پی تماس گرفته شده با آتش نشانی مبنی بر این انفجار در ساعت ۲۰:۴۲دقیقه امشب ۲۷آذر در خیابان کارگر، کوی باسکول، تیم های اطفاء حریق و امداد نجات از ایستگاه شماره یک این سازمان سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

:مدیر روابط عمومی سازمان افزود: آتش نشانان با حضور در محل سریعا عملیات جستجوی اشخاص محبوس احتمالی زیر آوار را آغاز و عوامل ناایمن و حادثه ساز را برطرف کردند.

وی با اشاره به اینکه در پی این حادثه اکثر قسمت های منزل و حتی مغازه واقع در طبقه همکف آن تخریب شده بود ،یک خودروی تیبا که جلوی منزل پارک بودن نیز آسیب دید و فردی نیز از ناحیه پا دچار سوختگی شد،اضافه نمود: در بررسی های اولیه علت حادثه نشت گاز شهری و انفجار پس از ایجاد جرقه تخمین زده شد ولی علت دقیق آن توسط کمیته علت یابی سازمان اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp