انفجار چاه حادثه ساز شد.

انفجار چاه حادثه ساز شد.

مدیر روابط عمومی  سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: انفجار چاه جذبی کوچه ای، در خیابان طالقانی حادثه ساز شده و باعث خسارت به سه خودرو پارک شده در محل گردید.

روح ا… فدایی افزود: در پی تماس گرفته شده با سامانه ۱۲۵ سازمان  مبنی بر انفجار چاه در ساعت ۲۰:۱۶ مورخ ۹۴/۱۲/۱۶ در خیابان طالقانی – کوی جنب مسجد خالو نیروهای عملیاتی ایستگاه یک این سازمان به محل اعزام و اقدامات اولیه و ایمن سازی محل را انجام و علت حادثه انفجار توسط کارشناسان سازمان در حال بررسی است.

فداییگفت: در ساعت۱۷:۰۵ همان روز با اعلام محبوس شدن کودک داخل اتاق منزل مسکونی در بلوار صنعت،  مامورین نجات ایستگاه دو در محل حاضر و با  باز نمودن درب اتاق کودک را نجات دادند.

ایشان در پایان از ازدحام جمعیت زیادی که باتوجه به شنیدن صدای مهیب انفجار که به گوش مردم رسیده و باعث تجمع گردیده بود را مانع از تسریع عملیات ها  دانست و از شهروندان درخواست کرد که در چنین مواقعی راه را برای نیروهای عملیاتی باز کرده و از تجمع در محل حوادث خودداری نموده ، تا آتش نشانان بتوانند بسرعت خدمت رسانی کنند .

 


                                                           

          

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟