انفجار و آتش سوزی منزل مسکونی سه مصدوم راراهی بیمارستان کرد

انفجار و آتش سوزی منزل مسکونی سه مصدوم راراهی بیمارستان کرد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: انفجار در یک منزل مسکونی موجب مصدوم شدن مرد ۴۲ ساله و دو خانم ۳۷ و ۶۵ساله ساکن آن شد.

روح الله فدایی افزود: در پی تماس گرفته شده با ستادفرماندهی ۱۲۵آتش نشانی مبنی بر این حادثه در ساعت ۸:۴۶ امروز ۱۷فروردین در میدان قاضی اسدالله، خیابان اسلامی تبار، تیم‌های عملیاتی از ایستگاه شماره چهار این سازمان سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

وی ضمن اعلام اینکه این آتش سوزی در طبقه زیرزمین این منزل دوطبقه ایجاد شده بود افزود: به علت گستردگی حریق در همان لحظات اولیه بیشتر وسایل موجود در خانه سوخته و دود به طبقه بالا نیز سرایت کرده بود .

به گفته وی، پس از عملیات، در بررسی های اولیه نشت گاز مایع ،عامل این اتفاق تشخیص داده شده ولی علت اصلی حادثه در دست بررسی است.

فدائی با اشاره به نجات یک کودک ۲ساله در این حادثه در پایان اضافه کرد:افراد مصدوم توسط تیم های عملیاتی اورژانس در محل به مراکز درمانی منتقل شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp