انفجار دریک کارگاه تولید کابینت پدر ۵۵ساله را مصدوم و محل را آوار کرد

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: نشت گاز مایع منجر به انفجار در کارگاه تولیدی کابینت و مصدومیت فرد۵۵ساله که در حال کار به همراه فرزندش درآن مکان بود، شد.

▫️روح الله فدایی افزود: در پی تماس گرفته شده با آتش نشانی مبنی بر این انفجار در ساعت ۱۲:۴۲دقیقه امروز ۲۶بهمن در جاده نوش آباد،شهرک صنعتی کویر  ۵دستگاه خودرو از تیم های اطفاء حریق از ایستگاه های ۱،۲ و ۴ این سازمان سریعا به محل حادثه اعزام شدند.

▫️مدیر روابط عمومی سازمان افزود: آتش نشانان با حضور در محل سریعا عملیات اطفاء حریق را آغاز و سپس محیط را جهت خروج محبوسین زیر آوار  پس از انفجار بررسی کردند و عوامل ناایمن و حادثه ساز را برطرف کردند.

▫️وی با اشاره به اینکه  در پی این حادثه اکثر قسمت های  محل تخریب شده بود و فرد مصدوم توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد ،اضافه نمود: در بررسی های اولیه علت حادثه نشت گاز مایع و انفجار پس از ایجاد جرقه تخمین زده شد ولی علت دقیق آن توسط کمیته علت یابی سازمان اعلام خواهد شد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟