اطفاء همزمان دوحریق در کاشان

اطفاء همزمان دوحریق در کاشان

 

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان گفت: آتش نشانان کاشان همزمان ۲ حریق منزل مسکونی را که حادث شده بود  اطفاء  نمودند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان افزود ، در پی تماس گرفته شده با سامانه ۱۲۵ سازمان مبنی بر آتش سوزی منزل مسکونی واقع در فاز ۲ ناجی آباد ، در ساعت ۲۰:۰۷ یکشنبه ( (۹۴/۸/۳ تیم های اطفاء حریق سازمان از ایستگاه شماره ۲ این سازمان سریعا به محل اعزام گردیدند.

فدایی گفت : پس از آن درساعت ۲۰:۱۴ با اعلام حریق دیگری دربلواردانش ، نیروهای عملیاتی امداد نجات و اطفائیه از ایستگاه۲و۴ به محل اعزام ، و با توجه به حضور فرد ۳۵ ساله در منزلش ، پس از نجات اقدام به مهار و اطفاء حریق منزل مسکونی نمودند .

وی در پایان از هموطنان عزیز درخواست نمود تا در مواقع بروز اینگونه حوادث از تجمع در محیط حادثه جدا خودداری نموده و مامورین سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری را در انجام وظیفه خود یاری نمایند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟