اطفاء حریق منزل مسکونی و کارخانه توسط آتش نشانان کاشان

اطفاء حریق منزل مسکونی  و کارخانه توسط آتش نشانان کاشان

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:  اطفاء حریق منزل مسکونی وکارخانه صنعتی در کاشان توسط مامورین آتش نشانی پوشش واطفاء گردید.

روح ا… فدایی افزود: در پی تماس گرفته شده با سامانه ۱۲۵ سازمان در ساعت ۱۱:۳۹ یک شنبه (۹۴/۹/۱۵) مبنی بر  حریق منزل مسکونی واقع در خیابان میر عماد سه دستگاه خودرو سبک و سنگین از تیم های اطفائیه ایستگاه های شماره ۱ و۴  این سازمان سریعا به محل اعزام و آتش سوزی گسترده را مهار و اطفاء نمودند.

فدایی اضافه کرد که در همان روز با اعلام حریق کارخانه صنعتی واقع در راوند کاشان که درساعت ۲۰:۳۷ رخ داده بود، مامورین عملیاتی ایستگاه ۳ در محل حاضر و آن را مهار نموده و از وقوع خسارت سنگین تر به محل، تجهیزات و مواد اولیه موجود جلوگیری به عمل آوردند.

فدائی در ادامه گفت علت این دو حادثه توسط کارشناسان سازمان در دست بررسی می باشد، وهمچنین ازکلیه متصدیان واحدهای صنعتی خواست تا با رعایت استانداردها، توصیه ها و ضوابط ایمنی لازم الاجرا درپیشگیری از وقوع اینگونه حوادث را جدی گرفته  و در اولین فرصت، وقوع سوانح را به شماره ۱۲۵ سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟