اطفاء حریق مخازن قیر شرکت شن و ماسه در کاشان

اطفاء حریق مخازن قیر شرکت شن و ماسه در کاشان

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: حریق مخازن قیر شرکت تولید شن و ماسه در اتوبان کاشان توسط آتش نشانان مهار و اطفاء گردید.

روح ا… فدایی گفت: با اعلام این حریق در ساعت ۱۲:۴۳ مورخ ۹۴/۱۲/۲۴ تیم اطفائیه از ایستگاه سه در محل حاظر و پس از آن با پوشش و پشتیبانی  ماموران آتش نشانی شهرهای مشکات و سفید شهر به محل موفق به مهار و اطفاء حریق فوق گردیدند.

فدایی افزود: در ساعت ۹:۲۸ همان روز با تصادف یک دستگاه خودرو سواری پیکان با پالت بلوک جدول در حاشیه بلوار قطب راوندی دو نفر داخل خودرو گرفتار شده که با اعزام نیروهای امداد و نجات از ایستگاه دو این سازمان به محل با تجهیزات مربوطه اقدام به رها سازی نفرات نموده و آنان را نجات دادند.

ایشان در مورد عملیاتی دیگر به حریق منزل مسکونی اشاره کرد گفت: حریق مذکور در ساعت ۱۷:۳۹ در انتهای خیابان کارگر رخ داده بود. با توجه به حریق ایجاد شده داخل اتاقک روی پشت بام منزل، آتش نشانان توانستند آتش مذکور را سریعا اطفاء نمایند.

فدایی اضافه کرد: با اعلام محبوسی نوجوانی داخل اتاق منزل مسکونی در شهرک فاز ۲ ناجی آباد در ساعت ۱۴:۲۵ تیم امداد و نجات این سازمان در محل حضور یافته و دختر ۱۵ ساله را نجات دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟