اطفاء حریق رستورانی توسط آتش نشانان کاشان

اطفاء حریق رستورانی توسط آتش نشانان کاشان

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهردرای کاشان گفت: با اعلام حریق رستورانی در بلوار مطهری در ساعت۱۲:۵۹ مورخ ۹۵/۱/۲۰ به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی، با اعزام ۲ دستگاه خودور اطفائیه پیشرو و سنگین از ایستگاه ۲ این سازمان به محل، آتش نشانان اقدام به مهار و اطفاء حریق در طبقه دوم این رستوران نمودند.

فدایی گفت: درحریق دیگری ساعت۲:۳۶ بامداد مورخ ۹۵/۱/۱۹ با اعلام آتش سوزی مغازه ای از سوی ستاد فرماندهی این سازمان در ابتدای بلوار قطب راوندی- بازارچه شهرداری تیم اطفائیه از ایستگاه ۳ این سازمان در محل حاضر و اقدام به اطفاء حریق نمودند.

ایشان در ادامه گفت: در ساعت ۲۳:۱۰ نوزدهم فروردین حادثه ای دیگر مبنی بر محبوس شدن فردی داخل آسانسور آپارتمانی در بلوار دانش به وقوع پیوست که نیروهای نجات ایستگاه ۲ سازمان آتش نشانی به محل اعزام و فرد گرفتار شده را نجات دادند.

وی اضافه کرد: با اعلام حریق یک دستگاه خودروی پرشیا که در مورخ ۹۵/۱/۱۸ ساعت ۲۱:۳۶ خیابان زیارتی به وقوع پیوسته بود، تیم اطفائیه از ایستگاه ۲ به محل اعزام و اقدام به خاموش نمودن آن نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟