اضافه شدن یک ایستگاه آتش‌نشانی به کاشان قرعه نخستین پروژه خیّرساز شهری به حوزه «ایمنی» افتاد

اضافه شدن یک ایستگاه آتش‌نشانی به کاشان
▫️قرعه نخستین پروژه خیّرساز شهری به حوزه «ایمنی» افتاد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، با اشاره به بهره‌برداری از ششمین ایستگاه آتش‌نشانی شهر به عنوان نخستین پروژه شهری ساخته شده با مشارکت خیرین، آن را اتفاقی ویژه دانست.

محمدعلی پیراسته گفت: این ایستگاه در بلوار بوستان و در عرصه‌ای به مساحت و زیربنای ۵۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال احداث شده است.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه در یک طبقه احداث گردیده و برای آن یک سازه بتنی شامل بخش‌های عملیاتی، واحدهای فرماندهی، رئیس ایستگاه، آسایشگاه و… در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان بیان کرد: این ایستگاه آتش‌نشانی با مشارکت خیّر کاشانی حسین ناصری طاهری عضو هیئت مدیره مجمع خیرین عمران و توسعه شهری کاشان اجرا شده است.

پیراسته همچنین متذکر شد: سهم مشارکت شهرداری در اجرای این پروژه، علاوه بر زمین، مجوز ، تهیه انشعابات، آماده‌سازی معابر قابل دسترسی، ماشین‎آلات و تجهیزات مورد نیاز ایستگاه بوده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp