ارتقای تجهیزات سازمان آتش نشانی کاشان با خرید از مدرن‌ترین شرکت خارجی

ارتقای تجهیزات سازمان آتش نشانی کاشان با خرید از مدرن‌ترین شرکت  خارجی

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان از برنامه ریزی  خرید پیشرفته‌ترین و به‌روزترین تجهیزات و دستگاه‌های مورد نیاز این سازمان از معروف‌ترین و مدرن‌ترین شرکت اتریشی روزنباور (ROSENBAUER) خبر داد .

سید مهدی مجد الاشرافی، در حاشیه نشست با میچل فریمل  (MICHAEL FRIMMEL)مدیر فروش منطقه‌ای شرکت اتریشی روزنباور (ROSENBAUER) در گفتگو با خبرنگاران گفت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان درراستای به‌روزرسانی و ارتقای تجهیزات ایمنی این سازمان با خرید پیشرفته‌ترین خودروها، امکانات و دستگاه‌های مورد نیاز این نشست را برگزار می‌کند .

وی، با اشاره به اینکه شرکت اتریشی (ROSENBAUER) به‌روزترین و مدرن‌ترین شرکت خارجی تولید و تامین کننده تجهیزات ایمنی، نجات و آتش‌نشانی است افزود: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان برای نخستین بار است که به‌صورت مستقیم با نماینده شرکت خارجی برای خرید در حال رایزنی و هماهنگی است .

به‌گفته‌وی،با توجه به افزایش انبوه‌سازی و احداث ساختمان‌های مرتفع و طبقاتی در کاشان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان برای خرید نردبان‌های ۵۶ و ۳۲ متری، امکانات انفرادی، تجهیزات فنی خودروها و پمپ‌های آتش ‌نشانی با این شرکت خارجی اقدام به رایزنی و هماهنگی کرده است .

این نشست با محوریت معرفی ابزار و تجهیزات جدید شرکت روزنباور اتریش با حضور ۲تن از نماینده و کارشناس آن شرکت و معاونت برنامه ریزی و هماهنگی و مدیر ارتباطات و اموربین الملل شهرداری  ، و مدیر عامل ، معاونت ومدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان در اتاق تشریفات خانه تاریخی آل یاسین(خانه ملل) کاشان برگزار شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟