آماده باش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان درخصوص حوادث آخرین چهار شنبه سال

آماده باش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان درخصوص حوادث آخرین چهار شنبه سال

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: این سازمان امسال با برنامه ریزی های ویژه و آماده باش کامل با استقرار ۱۳ تیم عملیاتی آماده ارائه خدمات ایمنی و امدادرسانی در حوادث احتمالی آخرین چهارشنبه سال خواهد بود تا  به خوبی و به موقع بتواند به یاری شهروندان بشتابند.

 سید مهدی مجدالاشرافی با اشاره به آماده باش تیم های عملیاتی این سازمان در شب چهار شنبه آخر سال اظهار داشت: ۴۸ نفر نیروی عملیاتی همراه با تجهیزات کامل مستقر در ایستگاهها و ۸ محل استقرار در سطح شهر آماده  امداد رسانی  ،آموزش و انجام ماموریتهای احتمالی در برخورد با حوادث خواهند بود.

 مجدالاشرافی با تاکید براین که حضور والدین در کنار فرزندانشان در کاهش حوادث شب چهارشنبه پایان سال نقش موثری خواهد داشت، افزود: با توجه به آمار و گزارش های حوادث اعلام شده در سال قبل ، اغلب آتش سوزی های این شب ، ناشی از آتش زدن ضایعات بوده است .

 وی نقش فرهنگ سازی و اطلاع رسانی این سازمان ،در راستای ترویج فرهنگ ایمنی شهروندان را از انجام برنامه های مهم عنوان و اضافه نمود: برگزاری دوره های آموزشی وپیشگیری از حوادث وسوانح و نحوه مقابله با آنها درسطح مدارس شهرکاشان ، چاپ و توزیع پوستر، نصب تابلوهای هشداردهنده نکات ایمنی در معابر سطح شهر و اعلام  توصیه های ایمنی با درج در جراید و سایت های خبری از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای کاهش حوادث آخرین چهارشنبه امسال می باشد.

 ایشان خاطرنشان کرد: در مجموع امیدواریم  امسال با هوشیاری و همکاری شهروندان وخانواده های عزیز، شب چهارشنبه پایان سال را در کنار نیروهای امدادی و انتظامی به خوبی و و انشالله بدون حادثه پشت سربگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp