آماده باش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان در چهارشنبه آخرسال

آماده باش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشان در چهارشنبه آخرسال

 

 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: این سازمان امسال با برنامه ریزی های ویژه و آماده باش کامل با استقرار تیم های  عملیاتی آماده ارائه خدمات ایمنی و امدادرسانی در حوادث احتمالی شب آخرین چهارشنبه سال خواهد بود تا  به خوبی و به موقع بتواند به یاری شهروندان بشتابند.

 

محمدمسعودچایچی با اشاره به اینکه علیرغم شیوع ویروس کرونا و تاکید بر عدم خروج از منزل و رعایت اصول بهداشتی لازم الاجراء  اما پیش بینی ها وتمهیدات لازم توسط سازمان برای مقابله با حوادث احتمالی اندیشیده شده است که در این راستا کلیه نیروی عملیاتی سازمان  همراه با تجهیزات کامل مستقر در ایستگاههای ۵گانه و محل هایی جهت  استقرار در سطح شهر به صورت تیم های مختلف از جمله  خودروئی و موتوری  آماده  امداد رسانی و انجام ماموریتهای احتمالی در برخورد با حوادث خواهند بود.

 

وی با تاکید ویژه  براین که در این شرایط خاص به درخانه ماندن به جهت جلوگیری انتشار ویروس کرونا و مهار این بیماری و رعایت موارد اتخاذ شده مدیدیرت بحران از  والدین  خواست تا مورد فوق را نطارت و  کنترل نمایند تا در کاهش حوادث شب چهارشنبه پایان سال نقش موثری خواهد داشت، افزود: با توجه به آمار و گزارش های حوادث اعلام شده در سال قبل ، اغلب آتش سوزی های این شب ، ناشی از آتش زدن ضایعات بوده است .

 

 وی نقش فرهنگ سازی و اطلاع رسانی این سازمان ،در راستای ترویج فرهنگ ایمنی شهروندان را از انجام برنامه های تنظیم شده از ماههای گذشته عنوان و اضافه نمود: با توجه به شرایط خاص اسفند ماه ،چاپ و توزیع ۳۰۰۰نسخه پوستر دربهمن ماه ، نصب تابلوهای هشداردهنده نکات ایمنی در معابر سطح شهر و اعلام  توصیه های ایمنی از طریق فضای مجازی  و درج در جراید و سایت های خبری از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای کاهش حوادث آخرین چهارشنبه امسال می باشد.

 

 ایشان خاطرنشان کرد: در مجموع امیدواریم  امسال با هوشیاری و همکاری شهروندان وخانواده های عزیز، شب چهارشنبه پایان سال را همراه با نیروهای امدادی و انتظامی به خوبی و با حوادث کمتری پشت سربگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟