آتش نشانی طی ۱۸ساعت گذشته ۴۰۰هزار لیتر آب از معابر کاشان جمع آوری شد

اتشطی ۱۸ساعت گذشته ۴۰۰هزار لیتر آب از معابر کاشان جمع آوری شد 

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: ۲۷عملیات توسط پرسنل عملیاتی ایستگاههای ۵ گانه این مجموعه انجام و افزون بر چهارصدهزار لیتر آب از ساعت ۲۱شب گذشته تا کنون از معابر سطح شهر جمع آوری و هدایت شده است. 

محمدمسعود چایچی اظهار کرد: برخی نقاط و معابر به دنبال بارندگی هایی که از روز گذشته در کاشان آغاز شد، دچار آبگرفتگی شده بودند که با تلاش نیروهای آتش نشانی این آب‌ها با تانکر حمل و از مناطق مسکونی به بیرون شهر انتقال یافته و در برخی معابر به مسیرهای مطمئن هدایت شدند. 

وی با اشاره به هدایت این روان آب ها به چاه‌های جذبی و رودخانه‌ها افزود: آتش نشانان کاشانی با استفاده از همه تجهیزات و امکانات در قالب ۶۰۰ نفر- ساعت فعالیت، افزون بر ۲۷عملیات شامل رفع آبگرفتگی و اقدام های ایمنی برای محل‌های نشت کرده و آسیب‌دیده از شب گذشته تا کنون انجام دادند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان بیان کرد: به منظور جمع‌آوری روان آب‌ها در کنار خودروهای آتش‌نشانی، ازخودروهای آبرسان شهرداری  نیز استفاده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟