آتش سوزی گسترده جنگل های همزر کاشان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: آتش سوزی گسترده جنگل همزر واقع در روستای سار کاشان قسمت زیادی از این مکان را خاکستر کرد.

روح الله فدائی افزود: این حریق که در ۴۰کیلومتری کاشان ،محدوده کوهستانی روستای سار که به جنگل حمزه هم معروف است ایجاد شده ، که در ساعت ۱۷:۴۲دقیقه دیروز به ستاد فرماندهی اعلام و سپس نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره ۳ این سازمان مستقر در راوند به محل اعزام شدند.

روابط عمومی سازمان اظهار داشت: متاسفانه این محل حریق صعب العبور بوده که حضور خودرویی آتش‌نشانان در محل امکانپذیر نبوده و آنان مجبور شدند به صورت پیاده طی مسیر کنند.

وی افزود: در این حریق پرسنل سازمان منابع طبیعی نیز با تجهیزات مربوطه در محل حضور پیدا کرده و همراه با تعدادی از ساکنین محلی روستا نسبت به اطفاءحریق اقدامات لازم را انجام دادند.

فدایی با اشاره گزارش تیم های اعزامی که در موقع حضور در محل حدود یک کیلومتر از مسیر جنگل دچار حریق شده بود، گفت : عامل آتش سوزی در بررسی های اولیه بی احتیاطی در ایجاد آتش و خاموش نکردن کامل آن تشخیص داده شد.

روابط عمومی سازمان از شهروندان خواست در صورت مشاهده حریق جنگل ،مراتع و علف های هرز، بلافاصله با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp

×

سلام

چنانچه سوال یا پیشنهادی دارید در خدمت هستیم

× چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟